Tatlıkuyu Mh. Gebze / Kocaeli     0532 760 06 46     0262 655 00 83

Dış Cephe Temizliği

Kocaeli Sarp Dağcılık

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan çalışmasıdır.

Sarp Dağcılık  bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.

Dış Cephe Temizliği Önemi

Özellikle yüksek katlı konut ve ofislerde dış cephe temizliği çok önemlidir. Birçok yüksek katlı rezidans ve ofislerde pencere camları güvenlik ve bina statiğine zarar vereceği gerekçesi ile sabit olarak yapılmıştır. Bu gibi durumlarda binanın pencerelerinin dışarıdan temizlenmesi gerekmektedir. Dış cephe cam temizliği yapılırken de seçilen firmanın bu konuda bilgili, deneyimli ve sağlam referanslara sahip olması son derece önemlidir.

Ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli bir işlemdir ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

Firmamız bu konuda gerekli olan özeni göstermektedir. Başkan Temizlik yüksek binalarınızın dış cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliği hizmetini gerekli tedbirleri alarak müşterilerine sunmaktadır.

Sarp Dağcılık  her kat sayısındaki binada, dış cephe cam temizliği hizmetini kusursuz ve kaliteli biçimde kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. Sarp Dağcılık  olarak gerçekleştirdiğimiz dış cephe temizliği işlemleri uzman ekibimiz ile uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır.

Dış cephe bakımı, cam temizliği, armatür montajı ve demontajı, led montajı, cephe izolasyonu yüksek yapıların iple erişime olan ihtiyacının temel sebepleridir. Bu alanda iple erişim doğru yaklaşım, fiyat politikası ve denetimle her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde kullanılır. Belirli bir yüksekliğin üstündeki yapılarda sepetli platformlardan çok daha güvenli ve etkilidir. 

Etiketler : Kocaeli Dış Cephe Temizlik, Gebze Dış Cephe Temizlik, Darıca Dış Cephe Temizlik, Çayırova Dış Cephe Temizlik, İzmit Dış Cephe Temizlik,